icon

Hola Free VPN

ARM7A_1.140.8

4.7

30

İnternetinizdeki engeli kaldırın ve daha hızlı gezinin

2M

Bu uygulamayı oyla

Hola Free VPN (Hola Better Internet olarakta bilinir) iki ilgi çekici özelliği içeren Android için geliştirilmiş bir navigasyondur. İlk olarak, URL'yi ön belleğe alarak daha hızlı gezinmenizi sağlar ve 3G veri oranını korur, bu HTTP'nin yüzde 70'ine kadar sıkıştırma yapmak için kullandığı bir hiledir.

İkinci olarak, Hola Free VPN herhangi bir bölgesel kısıtlama olmadan içeriğe erişmenize izin verir. VPN hizmeti sayesinde, engellenme korkusu yaşamadan herhangi bir web sitesini ziyaret edebilirsiniz, mesela 'Üzgünüz, fakat bu içerik sizin ülkenizde geçerli değil' gibi bir yazıyla karşılaşmazsınız.

Bu tarz uygulamalarda olduğu gibi, Hola Free VPN süper kullanıcı izni gerektirir. Kısacası, size sunulan tüm hizmetlerden yararlanmak için rootlu bir cihaza sahip olmanız gerekir (fakat kolaylıkla Uptodown'da rootlama uygulamasına erişebilirsiniz).

Hola Free VPN (Hola Better Internet) mevcut Android tarayıcınıza muhteşem bir tamamlayıcıdır, çünkü daha hızlı tarama yapmanın yanı sıra aynı zamanda bölgenizde bloke edilmiş web sayfalarına erişebilmenizi de sağlar.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X